RSS
A A A
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 04.03.2011, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: uzupełnienie

Internat

Internat OODZ Bydgoszcz: budynek internatu

Sala komputerowa

W placówce funkcjonuje 10-stanowiskowa pracownia komputerowa z podłączeniem do Internetu, z której korzystać mogą mieszkańcy internatu.

Kuchenka oraz stołówka

Internat dysponuje kuchnią oraz stołówką. Pomieszczenia te zostały wyremontowane i wyposażone w nowy sprzęt, który jest systematycznie uzupełniany.

Świetlica

Świetlica to miejsce, w którym mieszkańcy internatu mogą pograć w tenisa stołowego czy piłkarzyki. Ponadto można tam obejrzeć filmy zaproponowane przez wychowawców lub młodzież internacką czy też wiadomości.

Bilard

Posiadamy również stół do bilarda , który cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Inne zajęcia sportowe

Jeśli młodzież wyraża chęć udziału w dodatkowych zajęciach sportowych organizujemy wyjścia na pobliską halę sportową, gdzie rozgrywany jest mecz piłki nożnej. Zdarzają się również zajęcia sportowe organizowane na świetlicy.

Dzień Edukacji Narodowej

Święto określane również jako „Dzień Nauczyciela” podkreślające jak ważnym elementem w życiu każdego człowieka jest zdobywanie wiedzy, która pomaga osiągać sukcesy w późniejszej pracy zawodowej. Z tej właśnie okazji młodzież internacka przygotowała specjalne przedstawienie, dziękując nauczycielom za trud jaki wkładają w przekazywanie wiedzy.

Obchody Roku Fryderyka Chopina


Tak się złożyło, że w tym roku obchodzimy 200 rocznicę urodzin wybitnego kompozytora Fryderyka Chopina. W związku z tym w Polsce i na całym świecie odbywają się liczne imprezy poświęcone wielkiemu kompozytorowi, wirtuozowi i muzykowi.
My również włączyliśmy się w obchody Roku Fryderyka Chopina, organizując „Wieczór Chopinowski”, który miał na celu przybliżyć wiadomości o tym wybitnym polskim kompozytorze, artyście .Opublikował: Kinga Kojro
Publikacja dnia: 04.03.2011
Podpisał: Mariola Tomaszewicz
Dokument z dnia: 07.10.2010
Dokument oglądany razy: 1 589